development

development

Development s jasnou vizí.

U velkých projektů se všechny naše zkušenosti z jednotlivých oblastí spojují a umožňují nám k nim přistupovat opravdu komplexně. Maximální pozornost tak věnujeme funkčnosti, estetice i volbě nejvhodnějšího technického řešení pro každý jednotlivý projekt. Pracujeme přitom se všemi dostupnými technologiemi, které současné stavebnictví nabízí.

Problematika smysluplně uspořádané dispozice s dostatkem úložných prostor ve vztahu k ekonomice celého projektu je pro nás prioritní. Jedině tak lze docílit minimalizace budoucích zásahů ve formě klientských změn, které vás jako investora zbytečně zatěžují.

 

Rádi projekt řešíme do posledního detailu. Pomůžeme s návrhem interierů nájemních jednotek či připravíme vizualizace pro jejich prodej. A příběh každého domu odprezentujeme tak, aby oslovil své publikum a obstál na trhu.

Jsme soutěživí

Soutěže o veřejné či soukromé zakázky nás v našich začátcích nechávaly v klidu. Pak ale přišel moment, kdy jsme si uvědomili, že jsme opravdu vyrostli, a jsme tak připraveni i na tuto oblast architektonické práce. Jsme dost velcí a zároveň flexibilní a zvládli jsme nasbírat všechny potřebné zkušenosti. Dnes se do soutěží rádi zapojujeme i proto, že náročná soutěžní zadání nás přivádějí k novým řešením a posouvají nás dál.