interiéry

interiéry

Uvnitř je to, na čem záleží.

Práce s interiérem vyžaduje v první řadě cit pro proporce. Schopnost vnímat celek v širokých souvislostech, ale vzápětí se ponořit hluboko do nejmenších detailů. Inspirujeme se všude, kde se inspirace nabízí – rádi se díváme do světa a zajímavé nápady přizpůsobujeme našim (a hlavně vašim) potřebám. Stejně tak se necháváme oslovit přírodou nebo uměním, protože z těch lze čerpat donekonečna.

A protože stejně jako vy chceme, aby byl dokonalý, pracujeme nejraději systémem „design&help“. To znamená, že projekt nejen navrhneme, ale také vás propojíme s firmami, se kterými máme dobré zkušenosti. Ohlídáme si tak, že všechny hrany dokonale lícují, každá dlaždička perfektně sedí a dveře se zavírají lehce a tiše. Je to ta nejvyšší úroveň služeb architektonického studia, a tak její výsledek stojí za to. Na vás už bude jen vejít a zažít svůj nový domov.

Koukáme po umění

Architektura je obor rozkročený mezi technikou a uměním. A my se rádi díváme přes plot na obě strany. Umění je pro nás nekonečný zdroj inspirace, a abychom k němu byli co nejblíž, proměnili jsme svůj ateliér v galerii. Až k nám přijdete na návštěvu, uvidíte vždy některé z děl současné mladé české umělecké scény, která se na naší stěně v rámci projektu Jeden obraz střídají.