page,page-id-13396,page-template,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.4,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive

náš tým

Miroslav Stach

Head Architect & Managing Partner

Jana Stachová

Head Architect & Managing Partner

Martina Valčíková

Senior Architect

Alica Komiňáková

Architect

Lucie Křížová

Senior Architect

Dominik Haviar

Architect

Marius Caminschi

Graphic designer

Anna Šrytrová

Junior Architect

V technologiích jsme doma

Sledujeme vývoj v technických oborech a nebojíme se do nich sáhnout pro novinky, které nás posouvají do budoucnosti. V poslední době jsme propadli kouzlu rozšířené reality a brýle HoloLens se pro nás rychle staly z hračky pracovním nástrojem. Takže až pro vás vytvoříme vizualizaci našeho společného projektu, nebudete si ji prohlížet na papíře ani na monitoru, ale uvidíte ji v prostoru ve 3D a budete do ní moci i vstoupit.

Snadno si zvykáme na svět, ve kterém se hranice možného posouvají každý den.

Rosteme ze svých kořenů

Vznikli jsme jako malé studio pod vedením tvůrčího dua manželů Jany a Miroslava Stachových. Postupem času jsme se rozrostli, a to jak počtem lidí, tak objemem, složitostí a různorodostí zakázek, které jsme schopni obsáhnout. A taky jsme se z obýváku u Stachů přestěhovali do skutečného ateliéru v Karlíně. Kořeny nám ale zůstaly.

Můžeme se otevřeně bavit o všem, což je základ každého tvůrčího procesu. Od samého začátku si s sebou neseme i další důležitou věc: rovnováhu mezi mužskou a ženskou energií, rozumovým a citovým přístupem, technikou a empatií.

Na každý projekt se tak díváme dvojí optikou a dokážeme přijít s různými pohledy z obou stran.

Navrhujeme a stavíme

K dokonalému výsledku musí vést i dokonale zvládnutý proces. Proto když navrhneme dům nebo interiér, s radostí se postaráme i o jeho realizaci. Ohlídáme si tak, že všechny hrany dokonale lícují, každá dlaždička perfektně sedí a okna se zavírají lehce a tiše.

Je to ta nejvyšší úroveň služeb architektonického studia, a tak její výsledek stojí za to.
Na vás už bude jen vejít a zažít svůj nový domov

poděkování

Děkujeme našim klientům, protože bez Vás bychom ničeho nedosáhli.

Byli jsme zařazeni do prestižního výběru časopisu Architect + TOP 100 českých architektonických atelierů pro rok 2020 do sekce 10 EMERGING ARCHITECTS.

V uplynulém roce jsme zaznamenali úspěch i na mezinárodní scéně, naše projekty jsou pravidelně publikovány v zahraničních časopisech. Projekt obytného souboru v Dobříši, Dům pro Dorotku a Dům u rybníka byl oceněn v mezinárodní architektonické přehlídce BigSEE Awards 2020 a 2021.

Technologický dvůr v Českých Budějovicích uspěl v přehlídce PRESTA prestižní stavba jižních Čech 2016-2018 a v roce 2019 získal Českou cenu za architekturu – cena Ministerstva průmyslu a obchodu ČR.